Toimikunnat ja toimihenkilöt

Ydinhallinto – yhdistyslain mukaiset seuran perushallinnoinnin asiat

  • Puheenjohtaja Samuli Sillsten 040-7503 485, puheenjohtaja.bolero(ät)gmail.com
  • Sihteeri Petra Hertto 0400-244 718, sihteeri.bolero(ät)gmail.com
  • Rahastonhoitaja Heikki Pirilä 050-5932 677, heikki.a.pirila(ät)gmail.com
  • Laskutusasiat Heikki Pirilä 050-5932 677, heikki.a.pirila(ät)gmail.com
  • Varapuheenjohtaja Jussi Kaksonen 040-1286 662, jussi.kaksonen(ät)gmail.com
  • Nettisivut Juha-Pekka Samuelsson, juha-pekka@samuelsson.fi

Valmennustoimikunta – Boleron valmennukseen ja kursseihin liittyvät asiat

  • Vastaava Mikko Ahti, 040-5254 897, mikko.ahti(ät)mikkocarina.fi
  • Nuorisovastaava Jussi Kaksonen 040-1286 662
  • Boleron kurssien ja ryhmien suunnittelu ja tiedustelut: Mikko Ahti, 040-5254 897 ja Janica Saarni, 040-5579 310

Kilpailutoimikunta – Boleron kilpailuihin ja kilpailemiseen liittyvät asiat

  • Vastaava Samuli Sillsten, 040-7503485, ssillsten@gmail.com
  • Kilpailuilmoittautumiset: Immo Laine, 040-521 3277
  • Parikortisto ja luokkanousupisteet: Kristiina Salo, 0500-128150 kristiina.salo(ät)hankkija.fi

Vanhempaintoimikunta – Juhlat, leirit, katselmukset, näytökset ja vanhempien infot

  • Vetäjää haetaan!

Salitoimikunta – Boleron salien, laitteiden ja irtaimiston ylläpito ja kunnostus

  • Vastaava Satu Sillsten, 044-0458 919, satu.sillsten@gmail.com
  • Kopiokonevastaava Mika Heikkinen, 044-3706 454

PR- ja myyntitoimikunta – Esiintymiset, tilausopetus, tanssitus, sponsorointi, mainostus, ulkopuolinen salimyynti

  • Vastaava Anni Routila, 050-3676 104, anniroutila@hotmail.com

Huvitoimikunta –talkoot, yms. ”ei-tanssilliset” tapahtumat

  • Vastaava Jussi Kaksonen, 040-1286 662, jussi.kaksonen(ät)gmail.com

Flying Steps – Rock’n’swing asiat

  • Asko Repo, 0400 950 169, puheenjohtaja(ät)flyingsteps.fi

Paiparit eli Paimion ryhmät

  • Jouni Lehtiranta 040-7480 864, jouni.lehtiranta(ät)bolerosport.org

Voit ottaa yhteyttä myös ota yhteyttä -lomakkeen kautta