Yhteystiedot

Boleron johtokunnan toimihenkilöt löytyvät alla olevasta listasta. Mikäli haluatte ottaa yhteyttä seuraan jossakin asiassa, mutta ette ole varma, kenen puoleen kääntyä, kannattaa ottaa yhteyttä seuran sihteeriin.

Tanssiurheiluseura Bolero ry

Uhrilähteenkatu 2 A

20250 Turku

 

Puheenjohtaja: Samuli Sillsten, 040-7503485, puheenjohtaja.bolero(ät)gmail.com

Sihteeri: Petra Samuelsson, 0400-244718, sihteeri.bolero(ät)gmail.com

Varapuheenjohtaja: Jussi Kaksonen, 040-1286662, jussi.kaksonen(ät)gmail.com

Valmennustoimikunnan vastaava: Mikko Ahti, 040-5254897, mikko.ahti(ät)mikkocarina.fi

Kilpailutoimikunnan vastaava: Samuli Sillsten, 040-7503485, ssillsten@gmail.com

Vanhempaintoimikunnan vastaava: Carina Ahti, 040-5716100, carina.ahti(ät)mikkocarina.fi

 

Varajäsenet:

PR- ja myyntitoimikunnan vastaava: Anni Routila, 050-3676104, anniroutila@hotmail.com

Salitoimikunnan vastaava: Satu Sillsten, 044-0458919, satu.sillsten@gmail.com